• شایگان
  • /
  • بازی
  • /
  • ریمستر بازی Spider-Man همراه با Spider Man: Miles Morales منتشر میشود

ریمستر بازی Spider-Man همراه با Spider Man: Miles Morales منتشر میشود

طبق اطلاعات منتشر شده بازی Spider Man: Miles Morales نه‌ تنها تجربه جدیدی را ارائه می‌دهد، بلکه شامل نسخه ریمستر بازی Spider-Man نیز خواهد بود.

در رویداد معرفی بازی‌های پلی‌ استیشن 5 بود که استودیوی اینسامنیاک گیمز در اقدامی غافلگیرکننده درحالیکه همه منتظر معرفی نسخه دوم و ادامه بازی Marvel’s Spider-Man بودند، از یک بازی جدید با یکی دیگر از شخصیت‌های دنیای مرد عنکبوتی یعنی مایلز مورالز رونمایی کرد. تقریبا پس از اتمام نمایش بازی Spider Man: Miles Morales حرف ‌وحدیث‌ها و شایعات فراوانی پیرامون این بازی در فضای مجازی شروع شد. این شایعات تا جایی پیش رفت که حساب رسمی استودیوی اینسامنیاک در توییتر اعلام کرد که Spider-Man: Miles Morales یک نسخه مستقل است.

پس از گذشت مدتی به‌نظر می‌رسد دوباره صحبت درمورد ماهیت این بازی به‌میان آمده است. حال در جدیدترین اخبار بازی، براساس گزارش آخرین شماره مجله گیم اینفورمر (Game Informer)، بازی مردعنکیوتی مایلز مورالز نه‌تنها یک تجربه کاملا جدید و مستقلی را ارائه می‌دهد بلکه احتمال دارد شامل یک نسخه ریمستر از بازی موفق Marvel’s Spider-Man که در سال ۲۰۱۸ برای پلی‌ استیشن 4 روانه بازار شد، نیز باشد. در بخشی از گزارش آمده است که مایلز مورالز دنباله‌ای بر بازی قبلی نیست ولی به ‌صورت باندل که شامل بازی مرد عنکبوتی برای کاربران پلی‌‌استیشن 5 نیز خواهد شد، عرضه می‌شود.

چندی پیش استودیوی اینسامنیاک گیمز به‌صورت رسمی تایید کرد که بازی Marvel’s Spider-Man 2 با محوریت شخصیت پیتر پارکر در حال ساخت و توسعه است.

البته باید توجه داشته باشید که هنوز سونی و تیم سازنده هیچ واکنشی به این ادعا و گزارش نشان نداده‌اند و تا زمان تایید رسمی نمی‌توان با اطمینان از صحت آن صحبت کرد.

به ‌نظر شما تیم سازنده واقعا چه برنامه‌ای برای بازی  مردعنکیوتی مایلز مورالز در سر دارد؟

به راهنمایی نیاز دارید؟