شخصیت شناسی عطر ها

همه ما فکر می کنیم که فقط از رفتار دیگران می توانیم به شخصیت درونی آن ها پی ببریم. ولی راهی دیگری هم وجود دارد که بتوانیم شخصیت افراد را بشناسیم . عطرها در دنیای خودشان علاوه برآن که دارای رایحه ای خوش بو هستند ، می توانند حس و حال و شخصیت افراد را نمایان کنند .

خیلی وقت ها شده است هنگامی که شما برای دوست خود میخواهید عطری را خریداری کنید اما نمیدانید چه عطری و با چه رایحه ای برای او انتخاب کنید . شما می توانید با شناخت شخصیت فرد مورد نظرتان عطری مناسب را انتخاب کنید .

روانشناسان معتقد هستند عطر هایی که افراد استفاده می کنند ، رابطه نزدیکی با شخصیت آن ها دارند . ما در این مقاله میخواهیم شخصیت افراد را بر طبق عطر هایی که استفاده می کنند ، بررسی کنیم . پس با ما همراه باشید .

 عطرهای شیرین: افرادی که از این رایحه عطرها استفاده می کنند ، همانند نوع این رایحه دارای شخصیتی شیرین و بسیار دوست داشتنی و شوخ هستند و  به راحتی میتوان با این افراد ارتباط برقرار کرد و با آن ها درد و دل کرد . این گونه افراد کاملا قابل اعتماد هستند  . نکته مهم شخصیت این افراد این است  که باوجود شیرین بودن اگر از کسی عصبانی شوند ، بخشیدن شخص برای آن ها سخت و یا ناممکن است . این گروه افراد همیشه به دنبال آرزو و رویاهای جدید هستند و پشتکار بی نظیری دارند .

عطرهای ملایم: افرادی که به این عطر ها علاقه دارند ، آرام و احساساتی هستند . خصوصیت خیلی جالبی که این افراد دارند این است که در کمترین زمان ممکن اعتماد اطرافیان را به دست می آورند . این افراد با داشتن شخصیت آرام ، اصلا خود خواه نیستند و مشکلات و مسائل در زندگی را به راحتی فراموش می کنند. افرادی که از این عطر ها استفاده میکنند ، بین همه بسیار محبوب هستند .

عطرهای تند: افرادی که عطر های تند را می پسندند ، از اعتماد به نفس بسیار بالایی برخوردار هستند . این افراد با داشتن مدیرت قوی ، بین بسیاری از مردم مورد اعتماد هستند . هوش بالای این افراد باعث شده که همیشه تصمیم گیرنده های خوبی باشند و به راحتی درست و غلط را از هم تشخیص  دهند . قشنگ ترین خصوصیت افراد ، در عشق  است که بسیار صبور اند. این رایحه عطر ها شادابی و سرزنده بودن را به روحیه آن ها منتقل می کند

عطرهای تلخ : افرادی که به این نوع رایحه ها علاقه مند هستند ، ورزشکاران و فعالان هستند .این افراد هنگامی که تصمیمی میگیرند روی آن تا مدتها پافشاری می کنند . این افراد با وجود داشتن انگیزه قوی برای کارها ، به تغییرات زیاد در زندگی  تمایل ندارند . صبور بودن از خصوصیات این افراد است که باعث شده کارها را به راحتی انجام داده و تا آخر روی آن ایستادگی  کنند .در چهره آن ها ممکن است اخم را هنگامی که کاری مطابق میلشان نباشد ببینید ولی هرگز عصبانی نمی شوند .

عطرهای گرم: دوستداران این عطر افرادی خونگرم هستند و همراهان خوبی برای دوستان خود هستند .  این افراد از خشونت بیزار هستند و حسادت صفت تعریف نشده ای برای این افراد است . مهم ترین صفت این افراد مسئولیت پذیری است زیرا میدانند چطور و چگونه با مردم برخورد کنند . همیشه به دنبال هدف های بزرگ هستند و برای رسیدن به آن ها همیشه تلاش می کنند . از دیگر خصوصیت این افراد این است که همیشه آماده رقابت با هر چیز یا کسی هستند.

عطرهای خنک: در روانشناسی عطر کسانی که از این عطر ها استفاده می کنند ، دارای غروری مثبت هستند . این افراد در زندگی همیشه مدیریت برنامه ریزی دارند وهیچ زمان  انرژی خود را بیهوده تلف نمی کنند . هنگامی که با این افراد برخورد می کنید ، متوجه می شوید که به گونه ای رفتار میکنند انگار مسئله ای  مهم در ذهن خود دارند و به دنبال راه حل هستند . جالب این است که دسته افراد حس برتری جویی نسبت به دیگران دارند و به سختی می توانند این را کنترل کنند . مدیران موفق همیشه از این رایحه عطر ها استفاده می کنند .

در این مقاله دیدیم که می توانیم شخصیت افراد و ویژگی درونی آن ها را براساس عطرهایی که استفاده می کنند بشناسیم و به راحتی برای دوست ، همسر و … عطری متناسب با شخصیت او خربداری کنیم.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
به راهنمایی نیاز دارید؟