عطر امضا

شاید در لحظه ی اول که این اسم را می شنوید ذهن شما به طرف برند خاصی سوق پیدا می کند ولی باید بگویم خیر چون  کلمه امضا از برند خاصی نیست و فقط عطری است که شمارا به بهترین شکل معرفی می کند .

عطر امضا اصطلاحا به عطر شخصی و یا عطر نشان نیز گفته می‌شود .

معمولا شما عطر هایی را انتخاب می کنید که مناسب شخصیت شما باشد . مثلا اگر شما دارای شخصیت آرام و ملایمی هستید از عطر تند با بوهای ماندگار استفاده نمی کنید چون با روحیه شما ناسازگار است . میتوان گفت هرکس که بوی بهتری داشته باشد از دید ما جذاب تر است .

خیلی افراد هستند که از گذشته تا به امروز هنگامی که عطرشان تمام شد دوباره همان عطر قبلی خودرا خریداری می کنند  این به این معنی است علاقه آن ها به یک نوع عطر و حس درونی آن ها از رایحه آن عطر است . اگر شما جز این دسته از افراد هستید جالب است که بدانید دارای عطر امضا هستید .

 همه افراد در جامعه چه خانم و چه آقا و …ممکن است روحیات متفاوتی داشته باشد که این عطر معمولا نمایانگر احساسات و روحیات هر فرد است.

نکته ای جالب تر که باید بگم این است که ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که چرا عطر امضا انتخاب کنیم در جواب باید بگم که هر شی ، بو یا رفتار و هر چیزی که مختص شما باشد به شما شخصیت و منزلت می دهد . پس این که شما از یک عطر مشخص استفاده می کنید ، اثبات کاراکتر شما است و جایگاه اجتماعی شما با این  بو یا رایحه در ذهن دیگران ثبت می شود .

لزوماً لازم نیست که شما بهترین عطر زنانه یا بهترین عطر مردانه برای عطر امضا   انتخاب کرده باشید و یا حتی گران‌ترین عطر را برای خود انتخاب کرده باشید بلکه کافی است با آن عطر حال خوبی داشته باشید.

مهمترین مرحله ای که در انتخاب عطر امضا اهمیت  دارد این است که باید عطرهای مارک دار و شناخته شده در این صنعت انتخاب کنید . یکی از بهترین گزینه ها در عطر امضا میتواند عطر هایی باشد که در بین مردم کمتر شناخته باشد و باعث خاص و منحصر به فرد بودن شما شود .

به طور کلی می توان گفت که عطر امضا ، عطر همیشگی شما است و شخصیت شما را کامل تر خواهد کرد .

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
به راهنمایی نیاز دارید؟