لپ تاپی عجیب با 7 نمایشگر

دنیای دیجیتال دنیای عجیبست . در هر لحظه  از زمان شاهد روبه رو شدن با کالاهای جدیدی هستیم که باعث شده نیاز انسان را در هر مرحله از زمان به نحوی پاسخ دهد .

با آمدن لپ تاپ ها  در دنیای دیجیتال تحولی بزرگ به وجود آمد که باعث شد به مرور زمان جایگزین کامپیوتر ها شوند. احتمالا همه ی شما بیشتر لپ تاپ هارا با یک ، دو یا سه نمایشگر شاهد بودید . اما امروز میخواهم لپ تاپی عجیب را به شما معرفی کنم که 7 نمایشگر دارد .

لپ تاپ Expanscape Aurora 7 اولین لپ تاپی است که مجهز به 7 نمایشگر توسط شرکتی به نام Expanscape در اختیار شما قرار می گیرد. این لپ تاپ بیش از دو برابر لپ تاپ  Razer Valerie  که در سال  2017 ساخته شد نمایشگر دارد. این لپتاپ شامل چهار نمایشگر 17.3 اینچی با رزولوشن4K  است به صورتی که دو نمایشگر افقی(Landscape )، دو نمایشگر عمودی(Portrait)  و سه نمایشگر  7 اینچی با رزولوشن Full-HD که همه شامل خود دستگاه می شوند و با باز شدن گسترش پیدا می کنند. جالب اینجاست که  یک نمایشگر کوچک نیز در نظر گرفته شده است که اطلاعات وضعیت سیستم و محتوای قابل تنظیم توسط کاربر را نشان دهد.

خیلی جالبه است که بدونید  که این 7 مانیتور به صورت یک دست و یکپارچه به بدنه این لپ تاپ متصل بوده است و ازهیچ کابلی برای اتصال آن ها استفاده نشده است .

در این لپ تاپ سخت افزارهای پر قدرتی به کار رفته است . پردازنده ی این لپ تاپ  Intel Core i9 9900K ، رم 64 گیگابایتی و کارت گرافیکی  GeForce GTX 1060 بهره برده است . از امکانات سخت افزاری که در این لپ تاپ به کار رفته میتوان به دو SSD پرسرعت PCIe 3.0 x4 M.2 ، یک حافظه SSD 2.5 اینچی MLC  و یک هارد دیسک 2 ترابایتی اشاره کرد .

ویژگی جالب دیگر در این لپ تاپ این است که برای تامین انرژی  فقط از دوباتری داخلی استفاده می کند . که یکی از این باتری ها برای  برق سیستم و دیگری برای مانیتور ها استفاده می شود . ولی با این وجود این لپ تاپ بیشتر از دو ساعت نمی تواند روشن بماند .

این لپ تاپ برای افراد حرفه ای که میخواهند به اطلاعات مختلف بدون تغییر پنجره دسترسی داشته باشند و کسانی که به تعداد زیادی مانیتور وهمچنین قابل حمل باشند ، طراحی شده است .

هنوز این شرکت زمان قطعی برای عرضه این محصول را اعلام نکرده است و نباید انتظاری قیمتی ارزان با داشتن چنین امکاناتی برای این لپ تاپ داشته باشیم

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
به راهنمایی نیاز دارید؟