چرا باید عطر بزنیم ؟

تا حالا ممکنه که برای شما این سوال پیش اومده باشه که چرا ما باید عطر بزنیم ؟ یا در ذهنتون به این پرسش برسید که چرا من باید از عطر استفاده کنم ؟ آیا این استفاده دلیل خاصی داره ؟

 امروز میخوام به این پرسش های شما پاسخ بدم . پس خواندن این مقاله جالب را از دست ندهید .

زنان و مردان وقتی از عطر یا ادکلن استفاده می کنند، افراد تمایل دارند به آنها نزدیک تر شوند و حتی در نبودشان رایحه آنها یادآور شخصیت آن ها باشد . استفاده ازعطر ها باعث تقویت روح و جسم شما می شود و فوایدی را به دنبال دارد که خواندن آن خالی از لطف نیست .

  • بالا رفتن اعتماد به نفس:

همان طور که انتخاب یک لباس شیک باعث بالا رفتن شخصیت و اعتماد به نفس شما می شود ، استفاده ازعطر نیز این خصوصیات را در شما پدیدار می کند و باعث می شود با اطمینان بیشتر در هر موقعیت حضور پیدا کنید.

  • بالا رفتن جذابیت در ارتباطات :

ممکنه برای شما هم پیش آمده که فردی از کنار شما رد شده است و یا مشغول صحبت با شماست و شما مدهوش بوی خوش عطر او شده اید. حس بویایی افراد است که تأثیر زیادی بر روی شخصیت و موقعیت اجتماعی شما می گذارد.همیشه در محل کار خود از عطر و ادکلن خاص استفاده کنید تا یادآور شما برای دیگران باشد. استفاده از عطر و بوی خوش شما تاثیر زیادی در جذب افراد دارد.

  • از بین بردن انرژی منفی و استرس :

استفاده از عطری با رایحه خوش تاحدودی استرس و اضطراب را در افراد کاهش می دهد . مثلا برای شما پیش آمده که قرار مهم کاری دارید وحتما استرس به سراغ شما می آید . در این زمان عطر ها می توانند روشی برای دور شدن از مشکلات زندگی و روزمره باشد و شمارا به آرامش برساند . پس استفاده از عطر باعث دور شدن از انرژی و احساسات منفی و جایگزین شدن احساسات مثبت و پر انرژی می شود .

  • عطر درمانی یا آرموتراپی :

نکته ی جالبی که در مورد استفاده از عطرها باید بگم ، عطر درمانی است .در زمان قدیم استفاده از عطر ها با رایحه و بوی خوش باعث درمان بیماری هایی بود . یکی از فایده های استفاده از عطر ، درمان موثر برای سردرد و بی خوابی است و نت هایی که در این عطر ها به کار رفته باعث شده که شما بتوانید خوابی راحت و ذهنی پر از آرامش داشته باشید .البته باید بگم شاید برای شما سوال پیش بیات که استفاده از عطر افراد را دچار سردرد می کند ولی این نکته برای همه افراد صدق نمی کند .

  • خاطره سازی یا زنده شدن خاطرات :

خیلی جالبه که بدانید عطر ها مانند دوربین عکاسی عمل میکنند با این تفاوت که دوربین عکس ها را ثبت می کند  ولی عطر ها حس شمارا در لحظه ثبت می کند .حس بویایی افراد رابطه نزدیک با حافظه آن ها دارد . پس استفاده از عطر به شما کمک می کند ، احساساتی را که دوست دارید در همان لحظه ثبت کنید و هر وقت که خواستید، با یک اسپری به همان احساس برگردید.

در این مقاله دیدیم که استفاده از عطر چه فوایدی را به دنبال دارد و استفاده از عطرها مانند آخرین امضا بر شخصیت افراد است .

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
به راهنمایی نیاز دارید؟