کدام گوشی های سامسونگ در 2020 برنده و بازنده شدند ؟

سامسونگ در 2020 با محصولات بسیار عالی و جذاب  نمایان شد و حتی محصولاتی که بازنده شدند اصطلاحا در سطح برنده ها نیستند و حرف هایی برای گفتن دارند .

نگاهی به برنده و بازنده های سامسونگ کنیم.

اولین برنده ی سامسونگ که توانست تمام نقاط منفی نسخه قبلی خود را رفع کند گلکسی Z فولد 2 بود . البته گفته شده منتقدین با دیدن چنین محصولی از سامسونگ درآینده روی گوشی های تاشو تمرکز داشته باشند .

یکی دیگر از این برندگان باوجود پرچم دار نبودن با مجهز به بهترین امکانات و بهینه ترین قیمت با نام اس20فن ادیشن معرفی شد .

در سال 2020  گوشی های سری J,A در این سال توانستند به خوبی بدرخشند و جز پرفروش ترین گوشی های سال باشند و لقب برنده را از آن خود کنند .

آخرین برنده ای که سامسونگ از عنوان کرد Galaxy S20 Ultra است که با مشاهده ویژگی های این گوشی متوجه می شویم که با یک گوشی بهتر از نوت 20 الترا و قیمتی پایین تر روبه رو هستیم .

گوشی Ultra Galaxy Note20 به جز قلم S pen  نتوانست وجه  تفاوت خود را در دنیای اندروید حفظ کند و احتمالا سامسونگ این گوشی را که به عنوان محبوب ترین خانواده ی گوشی هایش بود از دور خارج کرد و به عنوان بازنده معرفی شد.

در سال 2020 ،نوت 20 یک فاجعه برای سامسونگ بود زیرا هیچ کس فکرنکرده بود که  چرا افراد  حدود 1000 هزار دلار برای این گوشی با داشتن بدنه پلاستیکی و با سخت افزاری پایین هزینه کنند ؟ واین گوشی هم نتوانست برنده باشد و بازنده بین رقبای خود شد .

حال باید دید در 2021 آیا محصولات سامسونگ بین رقبای خود کدام می توانند لقب برنده یا بازنده را کسب کنند.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
به راهنمایی نیاز دارید؟